http://koupitbitcoin.tode.cz/

Nacházíte se: www.sv-klimatizace.cz » Klimatizace » Panasonic ETHEREA KIT-E24-QKE

Panasonic ETHEREA KIT-E24-QKE

PanasonicINVERTER SPLIT

ETHEREA KIT-E24-QKE

Výkon chlazení:6,8 kW
Výkon topení:8,6 kW
Energetická třída:A++/A
EER: 3,27
Roční spotř. energie:390 kWh
COP: 3,40
Chladivo:R-410A46 900,– Kč
Max. vnitřní hlučnost:47 dB(A)
Aplikační prostor:180 – 200 m3Cena je uvedena bez DPH
ETHEREA s vylepšeným senzorem ECONAVI a novým systémem čištění vzduchu NANOE-G. Mimořádná účinnost, komfort a zdravý vzduch v kombinaci s nejnovějším designem.

Econavi je vybaveno vestavěným senzorem lidské činnosti a novou technologií detekce slunečního světla pro úpravu výstupu, které Vám tak nabídne maximální pohodlí v každém okamžiku a současně úsporu energie.
Econavi nejen optimalizuje směr a objem proudu vzduchu podle přítomnosti člověka, ale také automaticky snižuje výkon chlazení za nepřítomnosti/nízké intenzity slunečních paprsků. S econavi můžete dosáhnout úspory energie až 38 % a současně zvýšit pohodlí Vašeho domova.
Revoluční systém čištění vzduchu Nanoe-G dále využívá jemné nano částice pro odstranění a zneškodnění 99% mikroorganismů, jako jsou bakterie, viry a spory plísní, jak ze vzduchu, tak přilnavé.

Zaměřeno na technické parametry
· MAXIMÁLNÍ ÚČINNOSTI A POHODLÍ, NYNÍ S DETEKCÍ SLUNEČNÍHO SVĚTLA ECONAVI
· SYSTÉM ČIŠTĚNÍ VZDUCHU NANOE-G JE ÚČINNÝ PROTI 99% MIKROORGANISMŮ ZE
VZDUCHU A PŘILNAVÝCH MIKROORGANISMŮ, PLÍSNÍ, VIRŮ A BAKTERIÍ
· VOLITELNÉ OVLÁDÁNÍ POMOCÍ CHYTRÉHO TELEFONU
· JEMNÉ SUCHÉ CHLAZENÍ: PREVENCE RYCHLÉHO SNÍŽENÍ VLHKOSTI V MÍSTNOSTI
· SUPER TICHÉ! POUZE 20 DB, COŽ ODPOVÍDÁ NOČNÍM HODINÁM NA VENKOVĚ (XE7,
XE9, XE12, E7, E9 A E12)
· SILNĚJŠÍ PROUD VZDUCHU PRO RYCHLÉ DOSAŽENÍ POŽADOVANÉ TEPLOTY


FUNKCE:

Systém pro čištění vzduchu NanoE-G: NanoE-G využívá nanotechnologii mikroskopických částic pro čištění vzduchu v místnosti. Účinně působí na vzdušné i ulpívající mikroorganismy, jako jsou bakterie, viry a plísně, a zajišťuje tak čistší životní prostředí.

Mírně suché chlazení: Jemná regulace zamezuje rychlému poklesu vlhkosti v místnosti při současném zachování nastavené teploty. Udržuje relativní vlhkost až o 10% vyšší než při chlazení. Ideální, když máte klimatizaci zapnutou během spánku.

Funkce odstraňovače pachů: Umožňuje čistění výměníku pro zamezení možným pachům. Když je tato funkce aktivní, zůstává ventilátor dočasně vypnutý aby se nemohly během čistění výměníku šířit nepříjemné pachy.

Snímatelný a omyvatelný panel: Přední panel lze snadno udržovat v čistotě.
Lze jej rychle a snadno sejmout a omýt vodou. Čistý přední panel podporuje plynulou činnost s vyšší účinností, což vede k úspoře energie.

Systém Inverter PLUS: Parametry produktů Inverter plus jsou o více než 20 % lepší oproti klimatizacím se standardním inverterem. To znamená o 20 % nižší spotřebu, a tedy i 20 % úsporu na účtu za elektřinu. Inverter plus je ve třídě A v režimu chlazení i topení.

ECONAVI: Čidlo ECONAVI zjistí úroveň aktivity osob i jejich pozici v místnosti a nastaví směr proudění vzduchu pro dosažení maximálního komfortu i úspory.
S technologií ECONAVI můžete ušetřit až 35 %.

AUTOCOMFORT: Systém Autocomfort detekuje podmínky v místnosti, a pokud zde není nikdo přítomen, přepne do úsporného režimu. Prioritu však má komfort, takže při vysoké aktivitě osob se výkon chlazení zvýší. Tato funkce poskytuje jak komfort, tak i úsporu energie.

SUPERTICHÝ REŽIM: Díky kompresoru nejnovější generace s dvoulopatkovým ventilátorem je venkovní jednotka jednou z nejtišších na trhu. Hlučnost vnitřní jednotky je takřka neuvěřitelná - 20 dB.

REŽIM TOPENÍ AŽ DO TEPLOTY -15 °C: Klimatizace pracuje při venkovní teplotě až -15 °C v režimu tepelného čerpadla.

VÝKONNÝ REŽIM: Vysoký výkon pro okamžité klimatizování místnosti. Tento rychlý a účinný režim je ideální, když se vracíte domů v nejparnějších nebo nejchladnějších dnech. Pracuje při maximálním výkonu a dosáhne požadované teploty za 15 minut.

REŽIM PLYNULÉHO VYSOUŠENÍ: Režim plynulého vysoušení zamezuje mírným prouděním vzduchu nadměrné vlhkosti a poskytuje pocit pohody bez velkých změn teploty.

VENTILÁTOR S ŠIROKÝM A DLOUHÝM PROUDEM VZDUCHU: Tento ventilátor byl konstruován s ohledem na větší dosah proudu vzduchu. Tak se vzduch dostane do všech koutů celé místnosti v komfortní zóně.

INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ PROUDĚNÍ VZDUCHU: Umožňuje nastavit proud vzduchu ve vodorovném i svislém směru. Tuto funkci lze pohodlně navolit dálkovým ovládáním.

AUTOMATICKÁ REGULACE SVISLÉHO PROUDĚNÍ VZDUCHU: Klapka se automaticky vychyluje nahoru a dolů, takže svislý proud vzduchu je rozprostřen po celé místnosti. Proudění vzduchu lze dálkovým ovládáním nastavit také v pevném úhlu.

RUČNÍ REGULACE VODOROVNÉHO PROUDĚNÍ VZDUCHU

REŽIM AUTO (INVERTER): Automatická změna z chlazení na topení podle teploty v místnosti.

AUTOMATICKÝ PŘEPÍNAČ REŽIMŮ: Snímač měří teplotu, a když je rozdíl mezi naměřenou a nastavenou teplotou 3 °C nebo více, automaticky přepne aktuální režim na topení nebo chlazení, aby byla udržována trvale komfortní teplota.

REŽIM HOT START: Na začátku topného cyklu a po cyklu odmrazování se po zahřátí pokojového výměníku spustí ventilátor pokojové jednotky.

HODINY REÁLNÉHO ČASU S DVOJITÝM ČASOVÝM SPÍNAČEM: Tato funkce umožňuje nastavit v rámci 24hodinového cyklu dva intervaly zapnutí a vypnutí (hodinu a minutu).

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ S LCD DISPLEJEM

AUTOMATICKÝ RESTART: Tato funkce umožňuje automatický restart zařízení v bezpečném režimu, když došlo z nějakého důvodu k vypnutí - například při výpadku elektrické sítě. Jakmile je dodávka proudu obnovena, zařízení se
restartuje s parametry, které byly nastaveny před výpadkem.

DLOUHÉ ROZVODY: To je číslo udávající maximální délku potrubí mezi venkovní a vnitřní jednotkou. Velká povolená vzdálenost umožňuje nejrůznější varianty instalace.

PŘÍSTUP PRO ÚDRŽBU PŘES HORNÍ PANEL: Údržba venkovní jednotky je zpravidla
považována za pracnou záležitost. Díky možnosti sejmout horní kryt je nyní údržba jednoduchá a rychlá.

FUNKCE AUTODIAGNOSTIKY: V případě, že některá funkce nepracuje správně, provádí jednotka autodiagnostiku. To umožňuje rychlejší servisní zásah.

Vnitřní jednotka: CS-E24QKEW
Venkovní jednotka: CU-E24QKE
Výkon chlazení: 0,98 - 8,10 kW
Výkon topení: 0,98 - 9,90 kW
Energetická třída chlazení/topení: A++/A
Hlučnost min/max: 35/47 dB
Průtok vzduchu vnitřní jednotky: 1.188 m3/h
Průtok vzduchu venkovní jednotky: 3.012 m3/h
Rychlost odvlhčování: 3,9 litr/hod
Náplň chladiva R410A: 1,80 kg
Doplňování chladiva: 30 g/m
Chladivo předplněno na: 10 m
Příkon chlazení: 2,08 kW
Příkon topení: 2,58 kW
Provozní proud chlazení: 9,5 A
Provozní proud topení: 11,8 A
Napájení: 1,230-240,50 ~,V,Hz
Jištění, typ C: 20 A
Minimální/Maximální délka potrubí: 3 - 30 m
Převýšení: 20 m
Rozměry vnitřníjednotky: 295x1070x255 mm (V/Š/H)
Rozměry vnější jednotky: 795x875x320 mm (V/Š/H)
Čistá hmotnost vnitřní jednotky: 13 kg
Čistá hmotnost venkovní jednotky: 67 kg
DOPRAVA a MONTÁŽ s VEDENÍM do 5 m po CELÉ ČR ZDARMA